Top 3 střední záložníci + Top 3 pravý beci

FRENKIE DE JONG (FC Barcelona) : Jméno si teprve jednadvacetiletý záložník udělal v dresu Ajaxu při spanilé jízdě fotbalovou Evropou. Jeho úspěšnost přihrávek byla v některých utkáních 100%! Není proto divu, že po něm sáhla slavná Barcelona, kde se De Jong upsal na 5 sezon. Lavičku leští jeho zkušenější spoluhráči, protože Frenkie má důvěru a stal se okamžitou oporou základní sestavy Blaugranas. Velké trofeje jsou na dostřel.
fotbalový stadion v noci

LUKA Modrič (Real Madrid): Po famozní sezoně 2017/18, kdy svými výkony ve středu pole dotáhl Real k završení zlatého hattricku Ligy mistrů a svoje Chorvatsko do finále MS v Rusku, přišly poněkud horší časy. Držitel Zlatého míče za rok 2018 se potýká s výpadky formy. Nadstandardní arsenal hvězdného záložníka Bílého baletu však stále nerezaví, a proto když ho Modrič vytasí, dokáže ze středu pole změnit průběh partie.

PAUL POGBA (Manchester United): Individuální statistiky francouzského mistra světa z minulých sezon jsou skvělé, jenže fotbal je týmový sport a Pogbův Manchester United je již delší dobu v ústupu z fotbalové slávy. Nejspíše proto Pogba touží odejít.

TRENT-ALEXANDER ARNOLD (Liverpool FC): Je mu teprve 21, ale na pravé straně obrany dovede úžasné věci. Po splnění defenzivních úkolů podporuje útok tak, že by si jeden myslel, že je křídelník. Góly střílí, připravuje, vytváří. Zlatý chlapec nastupující anglické generace. Kam až se může fotbalově rozvinout?
míč v plamenech
KYLE WALKER (Manchester City): Je rychlý, jako kdyby po pravé lajně jezdil na motorce. Zdánlivě nevyčerpatelný fyzicky fond kloubí se skvěle zážitou taktikou svého kouče Pepa Guarduoli. Po sérii titulů v PL touží dobýt nějakou světovou trofej.

JOSHUA KIMMICH (Bayern Mnichov): Fotbalový všeuměl, zahrát dovede téměř všude, ale pozice na pravém kraji obrany je jeho královskou. V Bavorsku je mu dobře, ale německých titulů začíná být přejedený. Žene ho vidina velkého reprezentačního úspěchu a Ligy mistrů.