Hra s laserem je jízda, na kterou nezapomenete

Toužíte po pořádném odreagování, které vám dobije baterky? Seznamte se s hrou, která je nesmírně populární už několik let i proto, že si získala sympatie nejen malých uličníků, ale i dospělých. Zahrát si lasergame Praha můžete v jakémkoliv věku a třeba i s vašimi malými dětmi, které ocení, že se pro změnu do hry zapojíte i vy.

billboard-right

Lazerfun vám poskytne takové chvíle, na které budete s chutí vzpomínat i proto, že zde můžete vyrazit se skupinou vašich přátel, kolegů, rodiny nebo třeba využít příležitost a uspořádat akci, jakou je teambuilding, oslava narozenin, ale i sraz s vašimi spolužáky ze školy.

Prostředí arén se vám zalíbí

Zvolit si můžete jednu z nabídky 2 arén, ve které odstartujete vaši hru o vítězství.

  • Labyrint vám dopřeje neonové osvětlení a tajemné chodby, kde se můžete nejen schovat před vašimi soupeři, ale rovněž i střílet z pozic, které budou pro vás výhodné.

  • Aztécká aréna vám ukáže svět historických chrámů a nabídne vám ještě více úkrytů a možností k tomu, jak ze hry vyváznout jako profík, který umí zacházet s laserovou zbraní.

Bezpečnost především

Během jakékoliv hry je velmi důležité dbát nejen na své bezpečí, ale i na bezpečí svých protivníků. Laserová zbraň je velmi bezpečným nástrojem k tomu, jak si hru užít bez zranění. Vycházejí z ní pouze paprsky laseru a její zásahy do speciální vesty, kterou budete mít na sobě – neublíží nikomu z vás.

labyrint (48)

Hry, díky kterým se můžete pořád zlepšovat

Jestli se budete chtít v laser game zlepšit a dokázat všem, že jste pro nich dobrým soupeřem, je pro vás připravena nabídka 11 typů her, díky kterým se do Lazerfun můžete pořád vracet a současně prožít pokaždé jinou hru s jiným tématem. Aby to pro vás nebylo příliš obtížné, vybrat si můžete i z různých kategorií náročnosti a pomalu, ale jistě se dopracovat k úrovni, kdy budete ve hře s laserovou zbraní nepřekonatelní.