Prima oblečení


Také opravdu moc rádi sportujete a je vám úplně jedno, jestli sportujete sami a nebo s někým v kolektivu? Abych se přiznala, já jsem spíše takový týmový hráč a moc jsem si oblíbila také volejbal a také hlavně cyklistiku. I když občas na na kolo vyrážím sama, protože na kole si také občas vždycky ráda pročistím hlavu. Je logické, že když jsem veliký sportovní nadšenec, že také budu chtít opravdu nějaké kvalitní oblečení jako například cyklodres castelli. Podle mého názoru je cyklo dres castelli C-store opravdu jedničkou na trhu, protože tento cyklodres mi doporučila moje kamarádka, která už je dlouhodobá jezdkyně na kole a sama říká, že tento dres opravdu nemá žádnou konkurenci.

Oblečení mě baví.

Já sama jsem totiž hledala opravdu nějaké kvalitní sportovní a cyklo oblečení, které jsem hledala opravdu dlouho, ale nemohla jsem správně najít to správné oblečení. Takže mě docela potěšilo, když mi potom moje kamarádka dala různé typy, kde seženu opravdu různé kvalitní sportovní a cyklistické oblečení. Věřte mi, že sportovní dresy castelli jsou opravdu jedničkou a mně se také líbí hlavně v tom, že mají kvalitní prodyšný materiál. Jednou jsem si zkoušela takový jeden barevný cyklodres, který byl takový sice odbytý, ale řekla jsem si, že tomu dám šanci. Třeba i když vypadá škaredě, tak možná bude funkčně perfektní a mě tohle vadit nebude, protože dbám spíše na kvalitu a na funkčnost materiálu.

Dbám na oblečení.

Jenomže bohužel jsem se spletla. Ten jiný cyklodres vypadal nejenom opravdu hrozně, ale byl také z takového materiálu, který se úplně mačkal a byl úplně neprodyšný, takže to bylo potom velice nepříjemné pro mou kůži. Myslím si, že sportovci, kteří to opravdu myslí vážně a často sportují, by měli dbát na to, aby jejich sportovní oblečení bylo prodyšné, aby potom kůže netrpěla, protože potom i sportovní výsledky nedopadají vůbec dobře.