Ukládáme video

Jenže ono to někdy není jen tak lehké. Ve stahování může bránit například majitel webu. Je jedno zda z finančních důvodů, což bývá většina, nebo z důvodů ochrany autorských práv, nebo prostě jen proto, že nechce, aby bylo konkrétní video sdíleno kdekoli jinde.

Také nám v tom může bránit špatný program, který může být sestaven a napsán špatně úmyslně, nebo neúmyslně. Pozor na tyto programy třetích stran, kde můžete i s ním nainstalovat do svého počítače to, oč určitě nestojíte. Obyčejný virus je pak tím nejméně škodlivým, ale může jít i o program špehovací. S jeho spoluprací vám může jeho majitel či autor také pěkně vybílit vaše bankovní konto a než to objevíte, je pozdě. Ano, i takové věci se již staly a jistě i nadále stávat budou. Proto si skutečně dávejte pozor na tento škodlivý software, abyste pak nesplakali nad výdělkem.

video přehrávače

Já mám pro vás radu, jak stáhnout, nebo uložit video, aniž byste museli stahovat cokoli jiného nežli jen to, co chcete a potřebujete vy sami.

Video downloader dailymotion je jen obyčejný odkaz ne web, ze kterého se to dělá. Jen klid, nekonají se žádné složité operace se spoustou anglických či jiných vět, nemusíte mít ani znalosti softwaru, prostě nic. Jen musíte umět zkopírovat adresu, tedy to, co je v adresním řádku nahoře. Nic víc po vás stránka chtít nebude, než abyste tuto adresu zadali do patřičného políčka, které si otevřete kliknutím na obdélníček, který přísluší úložišti webu odkud stahujete. Jednodušší už to asi pravděpodobně nikdy nebude. Ono už to snad ani jednodušeji nejde. Pokud ano, dejte vědět.

film

Nuže, žádané video se vám pak uloží, kam chcete vy a pak už si s ním můžete také dělat co chcete, například je konvertovat do jiného kontejneru, nebo si jej sestříhat a další spoustu věcí. Jen pak dejte pozor na jeho veřejné sdílení, abyste se nedostali do potíží se zákonem.