Co dělat v létě na zahradě?

Máte nádherný dům, který jste si vždycky přáli? A co dělat na zahradě, když se blíží jaro nebo dokonce už snad léto? My máme v kapse ty nejlepší tipy. Už od malička jste si jako my, přál nebo přála mít svůj vlastní domek kde budete za nějakou dobu vychovávat své vlastní děti. Jenomže k tomu přibyla spousta dalších starostí, které jsou navíc tak nepříjemné, že nemáte navíc vůbec čas na svou krásnou zahradu. Na chvíli se proto zastavte a udělejte si, alespoň pět minut na svůj odpočinek na své zahradě, protože kdy jindy než právě nyní je na to čas.

motýl

Nemusíte být věčně na telefonu, kdy vám neustále volá váš kolega či kolegyně s tím, že potřebují s něčím pomoci nebo snad něco dovysvětlit. Čas nezastavíme a tu chvíli to bez nás opravdu vydrží. Co je vlastně potřeba udělat na vaší zahradě, když se podíváte na každou jednotlivou stranu? Trávník není posekaný, plevel se opět rozrostl, květiny povadly, ovoce na stromech je také potřeba posbírat. Nebo snad máte v plánu bazén, který bude zábavním centrem pro vás a vaše děti? Jenomže jak to vše skloubit tak, abyste se z toho nakonec nezbláznili už dnes? Pokud si plánujete váš časová rozvrh v práci, tak si udělejte i takový relaxační den na vaší zahradě.

zahrada

Prací si krásně vyčistíte hlavu a zapomenete tak na to, že podklady pro vašeho šéfa nejsou tak jak byste si zrovna představovali. Když budete mít už vše pořádně naplánované můžete do této práce zapojit i svého partnera či partnerku nebo snad děti. Kdo má malinké děti tak jim může připravit pískoviště kde je budete mít celý den pod dohledem a budete si tak moci dělat to své. Kdo má navíc ovocné stromy, tak si nemusí kupovat marmeládu nebo džem, či snad šťávy, které by mohly být plné nezdravých éček. Nejzdravější je to co si sami vypěstujete na své vlastní zahradě bez chemických postřiků, a tak budete vědět co dáváme nejen sobě, ale také svým dětem. A určitě vás to bude hřát u srdce, že jste udělali něco dobrého. Pobyt na čerstvém vzduchu vám rozhodně prospěje.