Dosáhněte nádherného opálení

Krásného opálení můžeme dosáhnout buď za pomocí slunce, nebo si kdykoliv zajít do solária. Takto nejsme vůbec závislý na počasí a výsledek stojí za to.

Dosáhněte nádherného opálení

Opalování na sluníčku

Klasickou přírodní metodou opalování je skutečně za pomocí sluníčka, ovšem záleží tu na několika faktorech. Když si totiž my obyvatelé střední oblasti lehneme na pár hodin u moře v tropické oblasti, tak budeme spálení a následující dny na dovolené si moc nežijeme. A proto je velmi důležité požívat vhodnou kosmetiku, protože ta nám zajistí ochranu a výživu naší pokožky.

opalování na pláži

Vždy si musíme dávat pozor na to v jaké oblasti se budeme opalovat, protože v naší zemi u rybníka je sluníčko mnohem slabší než někde v cizině na tropické pláži, od čehož se odvíjí výběr kosmetiky. Základem je nejprve se namazat krémem s vhodným faktorem slunce, který musíme volit podle intenzity sloučeních paprsků. Tím to rozhodně nekončí, protože potom bychom měli pamatovat také na krém po opalování. Také byste měli přemýšlet o kosmetice, jenž dodá Vaší kůži živiny, protože díky tomu se kůže dobře regeneruje a výsledné opálení rozhodně stojí za to.

Solárium funguje stále

U přírodního opalování jsme na plno závislý na sluníčku, protože to nám mnohdy nepřeje. A protože je mnohdy výhodné chodit do solária Brno. To má pravidelnou otevírací dobu, takže třeba i na podzim můžeme chodit skutečně hezky opálení. Při první návštěvě tu na Vás čeká příjemný personál, který Vám všechno vysvětlí, a hlavně vypracuje kompletní plán. Ten vychází z Vaší pokožky a udává, jak výkonný stroj budete používat a v jakém intervalu, aby skutečně výsledek stál za to. Poradí Vám tu samozřejmě i s kosmetikou, protože ta je nepostradatelná.

kosmetická péče

Nemůžeme se totiž namazat obyčejným krémem, ale požívat speciální kosmetiku do solária. Pokud budete dodržovat opalovací plán a kosmetiku, tak se zanedlouho můžeme těšit na skutečně skvělý výsledek. Nemusíte se bát žádných fleků a nedostatků, protože právě tento druh opalování zajišťuje opálení na celé ploše naší kůže, a proto mu můžete naplno věřit.