Virtuální sídlo s mnoho výhodami

Je mnoho rozumných důvodů, proč si zařídit virtuální sídlo, které budete mít mimo svůj domov. Jisté je, že sídlo firmy musíte mít a nelze to nijak obejít, to ukládá zákon, zvláště když podnikáte.

Virtuální sídlo využijete v případě:

  • Nechcete nebo dokonce ani nemůžete mít sídlo svého podnikání na adrese, kde nyní bydlíte. To se totiž většinou uvádí.
  • Reálně nevyužíváte žádné volné prostory, například fyzickou kancelář, protože to ke své činnosti rozhodně nepotřebujete.
  • Nechcete vůbec investovat do pronájmu, který si budete muset ještě zařídit, což jsou další investice navíc.
  • Provozujete internetový obchod, který spravujete z domova.
  • Můžete rovnou do další kolonky zařadit i profesi účetní, online učitel, programátor a mnohé další. Rovněž řidič taxi nebo stěhovací firmy či jiné dopravní služby nemají potřebu kanceláře.
  • Navíc kdykoliv byste se stěhovali, tak díky zřízení virtuálního sídla nebudete muset běhat po úřadech a měnit adresu – ta vám totiž zůstane stejná.

podnikatel s notebookem

Výhody jsou skutečně velké a to dokonce i v případě, když si chcete zakoupit rovnou celou novou firmu. Ano skutečně je to zcela možné, opět za určitých podmínek. Ready made společnosti Ostrava je pro neplátce i plátce DPH a díky takovému řešení lze začít podnikatelskou činnost ihned, jakmile se převede podíl. Oblast podnikání je poměrně dost obsáhlá, tudíž si každý může zvolit odpovídající činnost.

nová firma

Pokud vás zajímá cenová relace, poté bude rozhodující, zdali se bude jednat o neplátce nebo plátce DPH. Nicméně cena bude zahrnovat nákup podílů ve společnosti, je nutné ověření podpisu na kupní smlouvě a rovněž další důležité dokumenty, které je nutné zpracovat podle jasných pravidel. Například podání vaší žádosti o změnu údajů zapsaných do Obchodního rejstříku a pomoc v navázání spolupráce s účetní kanceláří. Samozřejmě jedná se o legální činnost, která nezůstane bez pomoci a podpory. V ceně jsou obsaženy ještě další poplatky, nicméně vše se v případě zájmu dozvíte.