Potřebujete velké peníze na vlastní bydlení?

Největší životní investicí bývá pro většinu lidí pořízení vlastního bydlení. Tyto částky se nezřídka šplhají přes tři milióny korun, ale často dosahují i mnohem závratnější výše, a to, ať už pomýšlíte na vlastní dům anebo byt.
Vlastní bydlení je základem spokojeného života každého z nás, a je to investice, kterou se vyplatí podniknout. A to i za cenu nemalé půjčky. Samozřejmě takové, kterou budete schopni splácet.
Jenže získat půjčku na bydlení, to je stále těžší záležitost. Česká centrální banka neustále zpřísňuje podmínky, kterým musí žadatelé dostát, aby na půjčku mohli dosáhnout. V praxi to znamená nemalou finanční spoluúčast a dostatečnou bonitu k tomu. A to je pro mnoho žadatelů nepřekonatelný problém.

výběr z bankomatu

Kde jsou ty časy, kdy mohl člověk požádat o sto procent potřebné částky? 100% hypotéka Hypotéky bez registru je už dnes dávnou minulostí. Naštěstí stále existují způsoby, jak dosáhnout na velkou sumu peněz, aniž byste museli vyhrát v loterii anebo zdědit balík po pradědečkovi.
Jisté je, že v bance vám 100% hypotéku nedají, proto nemá žádný smysl o ni v bankovních domech žádat. Pokud o peníze požádáte v bance, budete se na celkové potřebné částce muset podílet minimálně dvaceti procenty.
Jiné je to v nebankovních společnostech. Ani ty už vám plnou částku nemohou poskytnout, nicméně jsou ochotné hledat společné řešení a rozhodně vás s vaší žádosti o půjčku neodmítnou. A všichni moc dobře víme, že tam, kde je vůle, existuje i cesta.

sloupečky drobných mincí

Navíc, požádat o nebankovní hypotéku je opravdu snadné! Dokonce nemusíte nikam chodit, postačí, když vyplníte jednoduchý formulář na internetu, který vám nezabere více, než pár minut vašeho času.
Důležité je především ručení vhodnou nemovitostí. A dokonce ani nemusí být vaše. Jestliže takový majetek nevlastníte, sežeňte si ve svém okolí vhodného spoluručitele, který bude ochotný za vás takovou záruku poskytnout.