Vybraná společnost

Jakou máte rádi společnost? Pohybujete se vůbec nějaké společnosti? Víte, je opravdu mnoho druhů společnosti. A teďka nemám na mysli nějaké společnosti, které se zajímají o nějaké výrobky nebo služby. Sice ano, je pravda, že na našem trhu je mnoho společností, které se zajímají o nějaké služby. Já mám ale na mysli takovou společnost, která se baví různými atrakcemi nebo má různé záliby. Já se například pohybují ve společnosti, takzvané střední třídy. Víte, co to znamená střední třída? To je taková společnost, která není bohatá ani velmi chudá a myslím, že taky střední společnost je také velmi zajímavá tím, že tam má hodně členů. Například moje teta a její kamarádka, které se hodně rády baví a chodí tancovat, se zajímají o společnost, ve které se baví a ví, že tam jsou lidé, kteří moc rádi taky tancují. Nicméně není společnost jako společnost. Je velká škoda, když se někdo chytne špatné party a tím pádem špatné společnosti.

Společnost se různí.

Je mnoho dětí, které se v parku nebo někde na hřišti chytí tak špatné společnosti, že to potom vede k hrozným věcem. Takové děti ve špatné společnosti, mohou začít krást nebo něco horšího. Myslím, že si rodiče taky mají své děti hlídat s kým se kamarádí. Proto je taky společnost velmi důležitá v tom, aby se děti ale i tak i rodiče a další dospělí lidé hájili tím, ve které společnosti se pohybují.

Existuje i chudá společnost, bohužel.

Já taky mám na společnost různé názory.  Mám malé dítě, proto se bojím, aby se nechytlo špatné party nebo společnosti. Myslím, že je to kus od kus a člověk od člověka a věc každého. Podle mého názoru by se měl každý dbát na to, abys žil takový život, jaký chce a jaký si vysnil. Sice vím, že někomu se nedaří žít život, jaký chce, ale je alespoň dobré, aby se o to dotyčný člověk alespoň trochu snažil. A nakonec to možná i vyjde. A pokud toužíte o lepší společnosti, tak to můžete samozřejmě změnit. Záleží jen na vás, jaký máte kořínek a jak jste soběstační nebo odvážní. Svět přeje silným a připraveným!