Procestujte s karavanem republiku

Kdo má tažné zařízení na svém voze, disponuje jistými výhodami. Lze za něj připojit mnoho typů přívěsných vozíků a převážet náklad v obrovské škále rozměrů a tvarů. Jednou z podstatných předností tohoto řešení je i možnost vézt za autem dočasné mobilní obydlí a procestovat s ním křížem krážem Evropu, anebo alespoň Českou republiku.

horský hotel Ještěd

Karavan nemusíte vlastnit a pracně jej někde garážovat, lze jej pronajmout v dostatečném předstihu a naplánovat si dovolenou tak, abyste s ním mohli vycestovat do vašich oblíbených destinací. Pak už stačí jen vhodný kemp s elektrickou přípojkou, a jste plně soběstační v podstatě ve všem. Vůz s karavanem poslouží jako apartmá s toaletou, spižírna i ložnice, můžete tu za deště hrát karty a v příhodném okamžiku se i milovat. Podstatné ovšem je, že můžete být každý den třeba na jiném místě. Anebo ne, záleží jen na vašem rozhodnutí a dohodě s partnerem.

Mariánské Lázně

Hvězdicové pobyty

Pokud skutečně rádi cestujete a jste v denně v pohybu, můžete si naplánovat trasu okružní dovolenkové jízdy tak, abyste nebyli zbytečně omezováni různými opatřeními, která v současné době komplikují lidem život zejména po příjezdu do zahraničí. Vaši dovolenou byste mohli pojmout jako tuzemský pobyt a koncepčně jej rozdělit do tří částí, případně každý rok podniknout jednu z nich:

Trasa severní Čechy – zde byste mohli začít např. v Děčíně, navštívit Hřensko, Pravčickou bránu a další přírodní krásy Českého Švýcarska. Následně pokračovat do Lužických hor a přenocovat někde v blízkosti hory Luž a Horní Světlé. Završení trasy by se mohlo uskutečnit v Jizerských horách v Desné u Tanvaldu nebo v Krkonoších, podle vašich možností, tužeb a také vývoje počasí.

Trasa západní Čechy – tento region láká turisty zejména do západočeských lázní, navštívit byste mohli Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Lázně Kynžvart, Konstantinovy Lázně a Františkovy Lázně. Lázeňská atmosféra vám jistě učaruje svým poklidem a mohli byste tu načerpat spoustu sil.