Dárky na poslední chvíli?

Napadne-li vás podívat se na poslední chvíli pro inspiraci na dárek k Vánocům na internet, určitě objevíte dobrý tip. Někdy se vyplatí spolehnout se na náhodu, stejně jako tomu bylo třeba

v pohádce o Popelce, kdy tatínek přivezl Popelce z města tři kouzelné oříšky, ze kterých se nakonec vylouply krásné šaty, střevíce i čelenka s vlečkou. Také mu úplně náhodou spadly oříšky ze stromu do klína a cvrnkly ho do nosu, když projížděl s koňským povozem lesem. Vezl z města pro svoji novou ženu a dvě nevlastní dcery šaty a šperky na velkolepý bál.

dárky k Vánocům

Právě tak může zafungovat i náhoda při výběru dárků. Cosi nás vede (Ježíšek), intuitivně procházíme městem, sem tam něco zahlédneme v obchodě, tak vejdeme. A najednou vidíme věc, která se nám přesně hodí pro rodiče, prarodiče, sourozence, kamarády. Za pár hodin máme nakoupeno vše, co jsme chtěli. Jsme spokojeni, že šlo nakupování tak lehce a hladce, doslova jako po másle. Dokonce jsme narazili i na službu balení dárků.

vánoční nakupování

Pokud vás přesto v danou chvíli nenapadne, jaký dárek koupit, můžete vybrat jeden společný pro všechny, například zajímavou společenskou hru, kterou si pak zahrajete. I zde je dobré se nejprve podívat na nabídku na internetu a předem si vybrat. Jen pro příklad některé názvy her – Kdo je kdo, Monopoly, Labyrint 3D, Pohádková cesta, Manželství hrou, Dostihy a sázky, Klasické společenské hry, Úniková hra a další. Nebo puzzle, ze kterého lze složit z jednotlivých dílků pěkný obraz. Obchody nabízejí krásné motivy, kdy nebudete vědět, který vybrat raději. V nabídce jsou také puzzle 3D, ze kterých lze vytvořit historickou stavbu – Eiffelovu věž, Big Ben s hodinami, středověký dům nebo maják v příboji, ale i pohádkový Elsin ledový palác, šperkovnici, automobil Porsche 911R, autobus, lampičku, stojan na tužky aj. Také do skládání puzzle se můžete zapojit společně.