I z vás může být vyhledávaná švadlena

Na mateřské dovolené se stane šití koníčkem mnoha žen. Baví nás vyrobit nejrůznější originální oblečení pro děti a nejvíc si užíváme, když můžeme naši malou princeznu překvapit každou chvíli novými a novými šaty, po kterých moc touží. Princeznovské období vydrží holčičkám jen po krátkou chvíli, avšak vy jste za tu dobu ušily mnoho nádherných modelů a vaše technika se v mnohém zlepšila. Už jste pokročily tak daleko, že šijete modely i pro své kamarádky a jejich děti. Šití je tak nejen vaším koníčkem, ale už i prostředkem k drobnému přivýdělku.

pomůcky

Z koníčku zaměstnání

Vaše mateřská dovolená však pomalu končí a vy se musíte rozhodnout co dále. Vrátit se ke svému předchozímu zaměstnavateli nepadá v úvahu, rádi byste si rozvrhnuly pracovní dobu více podle svých potřeb a podle potřeb vašich dětí. Co třeba menší soukromá dílna, kde se budete věnovat opravám a úpravám oděvů? Co bylo dříve jen koníčkem a zábavou ve volných chvílích, může být teď vaším zaměstnáním. Podobně jako vy, začínala celá řada dnes už profesionálních švadlen, které mají své menší dílny ve všech městech.

Pro začátek toho nebudete potřebovat mnoho. Spolehlivý šicí stroj již máte, stačí pár drobností, metrážových látek a několik dekorací a můžete otevírat svůj malý salón a vítat první zákazníky. Určitě nezapomeňte zakoupit i krejčovskou pannu, bude vám užitečným pomocníkem a můžete ji použít i pro aranžování ve vaší výloze.

krejčovské panny

Ačkoliv se vám zpočátku bude dařit získat jen drobné zakázky na nejrůznější opravy, určitě nezoufejte. Díky drobným opravám se bude vaše technika stále zdokonalovat a získáte nové zkušenosti. Pak už bude zbývat jen krůček k tomu, abyste se pustily do skutečného zakázkového šití a opravdových modelů. A časem třeba i do vlastních návrhů!

V našem obchodě snadno objednáte vše potřebné a za velmi milé ceny!