Zlatá čísla mobilního telefonu lépe působí v určité kombinaci barev

Datum narození není jen obyčejné číslo, které slouží jako identifikátor pro pořizování osobních dokladů, ale má určitou spojitost s některými vlivy, s nimiž údajně počítáme při svém zrození. Můžete se o tom dočíst na mnoha numerologických webech, kde se lidé snaží různými způsoby interpretovat posbírané poznatky z tohoto oboru.

malované číslice

Číslice mají na lidský život vliv i z mnoha jiných míst, působí na nás podobně jako barvy a mají také s barvami určitou spojitost. Jedničky jsou například odrazem červené barvy, dvojky oranžové a trojky žluté. Čtyřka symbolizuje barvu země a okolní přírody, a proto se k ní také hodí zelená. Čísla od pětky až do devítky pak korespondují s odstíny modré, fialové až růžové, a podíváme-li se na tento uzavřený kruh čísel a barev důkladněji, zjistíme, že odpovídá vyjádření barevného spektra – duhy, symbolizující energetické dráhy v lidském těle – tzv. čakry.

Vztah čísel a barev

Dobře zapamatovatelné číslo domu, registrační číslo vozidla nebo např. zlaté číslo mobilního telefonu je zároveň informačním vodítkem, které lidem cosi prozradí o našem způsobu vyjadřování a smýšlení. Zároveň některé vhodně zvolené číslice pomáhají uskutečnit náš životní záměr.

barevná čísla

Umělci a umělecká řemesla – těmto lidem mohou dobře pomáhat trojky, kupříkladu šestice trojek nebo alespoň trojice nebo tři dvojice složené z trojek podporují invenci, kreativní a abstraktní myšlení. Energii trojek výrazně podpoříte žlutou nebo zlatou barvou – buď samotného telefonu, nebo jeho obalem či krytem.

Praktická řemesla – strojírenství, elektrotechnika, stavitelství, ale i zemědělství nebo revize či opravy spotřebičů – to jsou obory, kde se dobře uplatní čtyřky, a to nejlépe se zelenou barvou.

Sport – sportovce jednoznačně podpoří kombinace jedniček a dvojek a červená a oranžová barva.

Administrativa a školství – v těchto oborech nic nepokazíte, pokud zvolíte pětky, sedmičky a osmičky. Hodí se k nim barvy tyrkysová, blankytně modrá, fialová a růžová. Vyhýbejte se však raději šestkám, pokud vytváří trojčíslí, je to ďábelský symbol a ten vám může přinášet spíše problémy a neúspěch.