Máte manželskou krizi? Neházejte flintu do žita!

Váš po dlouhá léta udržovaný partnerský vztah jste po létech zakončili svatbou a slíbili jste si, že spolu budete v dobrém i zlém. Jak pak by vás tehdy napadlo, že přijdou zlé časy. To jste si vůbec nepřipouštěli a jaksi jste tuto „hlášku“ přeslechli, ona se k vám vlastně ani nedostala, stejně jako k dalším zamilovaným párům, kteří se odhodlali a uzavřeli svátost manželství.

novomanželé štěstí

Jenže zamilovanost je jedna věc a běžný život v páru věc druhá. I manželství se musí „živit“ nejen láskou, ale společnými akcemi, stále jeden druhého příjemně překvapujte. Malá a tajná překvapení, o kterých víte jen vy dva, tuží partnerství. Jenže, pokud jste měli růžové sny, se kterými jste vstupovali do manželství a nepřijali, že vztah dvou lidí může existovat i bez růžových obláčků, možná jste tvrdě dopadli na zem na nastalo období výčitek, pláče a neustálých nedorozumění. Ale to může být jen první krize, která se dá zvládnout. Pokud se na to necítíte, ale máte se stále rádi, využijte služeb manželské poradny Praha https://drahomirasinova.cz/manzelska-poradna-praha.php, kde se vám budou věnovat profesionálové, kteří se s těmito situacemi setkávají dennodenně. Pocity odcizení, neporozumění, dokonce přichází i nevěra. Ale vše se dá zvládnout, pokud chcete.

manželé hádka

Život je někdy i trapně obyčejný, ale nemusí být takový když si budete vážit jeden druhého, vzájemně se podporovat, objímat se. Jestliže ale máte pocit, že to u vás přestalo z nějakého důvodu klapat a vy nevíte proč, je čas navštívit nestranného odborníka, který vnese zase světlo do vašeho partnerského či manželského vztahu. Třetí osoba je skvělým pomocníkem, protože je nezatížená vašimi problémy a nestraní nikomu. Na váš vztah se dovede podívat vnímavýma očima a díky empatii dokáže velmi rychle diagnostikovat, kde je problém.

Váš vztah možná nevyhasl, ale potřebuje rozdmýchat uhlíky lásky …